АТОвці Черкащини допомагатимуть забезпечувати правопорядок на місцевих виборах

FTmviDOqo0g

Громадські організації учасників АТО допомагатимуть правоохоронцям зберігати правопорядок на прийдешніх виборах. Про це йшлося на засіданні координаційної ради учасників АТО, яке сьогодні відбулося в облдержадміністрації. Крім учасників антитерористичної операції за дотриманням порядку також слідкуватимуть прикордонники з навчального центру «Оршанець» та громадські організації. Їхню координацію з міліцією здійснюватимуть військові комісаріати.

В області сформовано 571 територіальну виборчу комісію, з яких одна обласна, 6 міських обласного та 10 районного значення, 20 районних, 2 районних у Черкасах, 13 селищних і 519 сільських. Крім того, на Черкащині до виборів утворено 1 103 дільничні виборчі комісії, 519 з яких розміщені в тих же будівлях, що і ТВК. Тож, аби не допустити можливих громадських заворушень та порушень правопорядку поблизу дільниць у переддень виборів та в день голосування, члени спілок та об’єднань АТОвців області разом з представниками громадських організацій незабаром долучаться до формування своєрідних патрулів та будуть наглядати за виборчими дільницями.

− За вимогами МВС для забезпечення порядку на виборах потрібно по два працівники міліції на кожну виборчу дільницю. Однак, зараз не достатньо представників правоохоронних органів для забезпечення усіх ТВК і ДВК наглядом. Тому ми плануємо у кожен патруль додати представника АТО або громадського діяча. Також для цього ми вже маємо домовленості з Державною службою з надзвичайних ситуацій та навчальним прикордонним центром «Оршанець», який надасть 20 своїх службовців, − говорить голова координаційної ради учасників антитерористичної операції в Черкаській області Олександр Тіхонов. – Тож найближчим часом ми зможемо сформувати необхідну кількість патрульних груп.

Автор статті