Атлети Черкащини з медалями повертаються з ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор

DhapmOnXkAAdQYaВ аргентинському Буенос-Айресі сьогодні завершуються ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри. Спортсмени національної збірної принесли Україні низку нагород. Три медалі юнацької Олімпіади вибороли представники Черкащини.

Черкаський гімнаст Назар Чепурний виборов дві медалі змагань. Він став «золотим» чемпіоном Юнацьких Олімпійських ігор з мультидисциплін гімнастики у складі команди «Тім Сімона Байлз» та здобув «срібло» в опорному стрибку. Також черкащанин достойно виступив і на інших змаганнях юнацької Олімпіади: виборов четверте місце на вільних вправах, четверте місце на паралельних брусах, шосте місце з гімнастичного багатоборства. Тренер спортсмена – Ірина Надюк.

Веслувальник із Черкас Іван Тищенко у змаганнях з академічного веслування серед юнаків на ІІІ Юнацьких Олімпійських Іграх-2018 здобув «золоту» медаль. Його тренер – Михайло Гуленко.

Представниця легкої атлетики із Корсунь-Шевченківського Анастасія Деркач на змаганнях зі штовхання ядра посіла десяте місце. Тренер спортсменки – Сергій Лисенко.

Юні спортсмени повертаються в Україну в понеділок 22 жовтня. Зустріч олімпійців відбудеться о 7.50 ранку в терміналі «Д» аеропорту «Бориспіль», інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

Автор статті