Атлети Черкащини розповіли про старт спортивного сезону-2019

60341528_2424953424439812_3856328135804977152_nСпортивний сезон черкащани розпочали успішно. Стрільба кульова та з лука, спортивна гімнастика – представники області показали високі результати на змаганнях усіх рівнів. Про досягнення та плани говорили на традиційній підсумковій прес-конференції управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Тренер-викладач зі стрільби кульової Наталія Чепурна поділилася враженнями від міжнародних змагань. Каже, конкуренція була високою, адже змагалися майже 650 учасників з 35 країн світу. В одній вправі брали участь більше 100 осіб.

– Були дуже складні погодні умови, – розповідає вона. – Було дуже холодно. Це для стрільби критично, тому що ми не маємо можливості одягати на себе додаткові шари одягу. Наша спортсменка Дарія Шаріпова показала найвищий результат з нашої збірної команди України. В одній з вправ з малокаліберної зброї стрільби лежачи вона посіла 3-тє місце.

Директор ОДЮСШ Олімпія ГО ЧО ФСТ «Україна» Лідія Ленська каже, що гімнасти області теж достойно розпочали сезон.

– У Мінську в 2-ій половині квітня проходили міжнародні змагання, на яких наші спортсмени вибороли два 1-их , одне 2-ге та одне 3-тє місце, – розповіла вона. – Щойно спортсмени Черкащини повернулися з Чемпіонату України серед юнаків «Олімпійські надії». Черкащина була представлена 4-ма командами. Наші спортсмени вибороли 3 золоті і 4 бронзові нагороди на цьому чемпіонаті України.

Гідно стартували у стрільці з лука. Тренет-викладач Едуард Калініченко зазначає, що 2019 рік вони почали і продовжуємо з гарними результатами, в основному завдяки юній спортсменці Єлизаветі Сікало. У вересні вона виконала норматив майстра спорту України.

– Після завоювання срібної нагороди на Чемпіонаті України, Єлизавета у складі збірної України вперше поїхала на міжнародну арену – чемпіонат Європи, де командою вибороли срібну нагороду, – зауважує тренер. – Після цього її викликали на міжнародний турнір, гран-прі Європи, де наші дівчата командою вибороли бронзову нагороду. В особистому заліку Єлизавета стала 6-та і це при тому, що в кожній категорії було близько 80-ти учасників.

Автор статті