Аби уникнути надзвичайних ситуацій, дії усіх рятувальних служб мають бути скоординованими, – Віталій Коваль

_DSC1297Розробити схеми об’їздів основних транспортних магістралей в разі виникнення заторів на дорогах, також алгоритм взаємодії місцевих служб спільно з аналогічними із сусідніх областей та перевірити готовність оперативно мобільних груп у районах області. Такі завдання дав керівникам територіальних органів виконавчої служби, відповідних структур ОДА перший заступник голови адміністрації Віталій Коваль – з метою готовності до можливого виникнення надзвичайних ситуацій через погіршення погодних умов. Їх прогнозують вже наприкінці наступного тижня – з 18-19 січня. Про це йшлося під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

Під час наради проаналізували дії центральних та місцевих органів влади під час ускладнення погодних умов у грудні минулого року. Так, Віталій Коваль поінформував про роботи, проведені 18-21 грудня внаслідок ускладнення погодних умов на автодорозі М-05 Київ – Одеса, де утворився затор із легкових та вантажних автомобілів.

_DSC1294– Під час проведення робіт було задіяно 14 одиниць техніки та використано понад 800 т протиожеледної суміші, – сказав Віталій Володимирович. – Аби ліквідувати наслідки снігових заметів на території Ставищанського району на Київщині, до місця події було направлено 4 одиниці техніки та 15 спеціалістів особового складу, також мобільний пункт обігріву підрозділів управління ДСНС в Черкаській області. Загалом у період ліквідації наслідків негоди на території Ставищанського та Жашківського районів допомогу надали більш ніж 650 особам та вівільнили понад 250 транспортних засобів.

_DSC1290Віталій Коваль також повідомив про ситуацію з опаленням у м. Сміла. Нині там працює 18 котелень. Над запуском ще двох наразі працюють та сподіваються, що вже до кінця дня ситуація стабілізується.

По завершенню засідання комісії, Віталій Коваль надав відповідні завдання обласним службам та наголосив на тому, що їхні дії мають бути скоординованими та відпрацьованими, аби уникнути надзвичайних ситуацій.

 

Автор статті