Аби не постраждати від пожежі – вчіть дітлахів правилам поводження з вогнем

діти-пожежа

На Черкащині у 2015 році через дитячі пустощі з вогнем виникло 29 пожеж, на яких загинуло двоє дітей та троє травмовано. Ще двох вдалося врятувати. В управлінні ДСНС у Черкаській області закликають батьків пильніше наглядати за своїми дітьми, аби зменшити ризики виникнення пожеж.

В управлінні нагадують, що батьки повинні звертати особливу увагу на дотримання правил безпеки у побуті та навчати своїх дітей правильній поведінці під час виникнення надзвичайних ситуацій. Адже небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей, тому саме малеча, при виникненні біди, найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачає контроль над собою. Іноді, навіть знаючи, як треба поводитися під час надзвичайної події, діти не можуть зорієнтуватися та знайти правильний вихід із ситуації. Тож необхідно щодня нагадувати своїм малюкам, що дотримання елементарних правил безпеки може зберегти життя не тільки собі, а й оточуючим.

В управлінні ДСНС України у Черкаській області закликають батьків  не залишати дітей без нагляду, обмежити їхнє користування газовими та електричними приладами, зберігати сірники та запальнички подалі від малюків. А головне – розповідати дітям про небезпеку гри з вогнем та навчати їх правилам пожежної безпеки.

Автор статті