Офіцери-батальйонівці повернулися на батьківщину

20150709_082304
20150709_081209
Черкащина знову зустрічає своїх героїв. У четвер зранку сюди повернулися зо два десятки офіцерів колишнього батальйону територіальної оборони «Черкаси». Нині це 14-ий окремий мотопіхотний батальйон.
Офіцери передали свою справу наступникам і повернулися додому. Більше року батальйон був у зоні АТО. Тепер його бійці демобілізовані.
– Планів стільки, що й не перекажеш, – говорить майор Дмитро Уланов. – Більшість наших побратимів уже вдома. Здоров’я усім нам, а країні – миру та процвітання. Свій вклад у це ми зробили.
Саме офіцери першими торік у травні прибули на місця збору. Батальйоном вартували спершу на півдні – на кордоні із самопроголошеним Придністров’ям. А вже далі на сході країни – під Волновахою.
– Маю за честь бути знайомим особисто з багатьма з нашого тербату, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Офіцери – це його кістяк. Саме вони навчали решту бійців, передавали свій досвід і підтримували військовий дух. Тут, на площі, зараз дуже хотілося би бачити старшого лейтенанта Романа Бевза. Але він, на жаль, поліг на полі бою. Цей офіцер міг достроково піти зі служби, але залишився. Це – вчинок справжнього патріота! А ми мусимо берегти про нього пам’ять. Як і про ще трьох загиблих бійців нашого батальйону.20150709_081501
На рідній землі демобілізованих офіцерів зустрічали як рідні, так і владці та військове командування. Їм за традицією вручили коровай і почесні відзнаки. І тут же запропонували роботу.
– Це ті люди, які мають бойовий досвід, які не пошкодували свого часу, залишили свої родини та пішли захищати державу, – наголошує обласний військовий комісар Євген Курбет. – Тому всіх, хто має бажання й далі служити, я запрошую в органи військового управління. У військкоматах області вже працюють колишні командири цього батальйону.20150709_081111

Автор статті