82-га річниця від дня народження В’ячеслава Чорновола: пам’ять  героя України вшанували на Звенигородщині

Сьогодні минає 82 роки від дня народження славного сина українського народу, державного діяча, журналіста, публіциста, Героя України В’ячеслава Чорновола.

Тож у день народження Великого Українця, щоб вшанувати його пам’ять, садибу-музей у Вільховці відвідали: Народний депутат України Сергій Нагорняк, депутат Черкаської обласної ради, голова Черкаської організації Народного Руху України Валентина Коваленко, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Задеряка, голова районної ради Володимир Кучер, представники Катеринопільського, Тальнівського, Шполянського районів та делегація зі Львова.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника, оглянули виставку, відкриту у музеї до 82-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола, ознайомились із фотоматеріалами, прослухали лекцію про життя і діяльність видатного діяча. Виступаючі поділилися спогадами про лідера нації, який є прикладом непохитності національних патріотичних цінностей.

Чудовим подарунком для музею-садиби став написаний власноруч портрет В’ячеслава Чорновола  від засновника газети “Рух – це життя” Сергія Сухіна.

– Сьогодні садибу-музей відвідують дорослі  та молодь не лише з усіх куточків України, а й з багатьох країн близького й далекого зарубіжжя. Нещодавно ми зустрічали гостей з Франції, Грузії, – відзначив директор закладу.  – На жаль, ми не змогли повною мірою об’єднатися навколо живого Чорновола – об’єднаймося ж навколо його пам’яті, закликав Василь Стрижиус. – В ім’я себе, в ім’я своїх дітей, в ім’я України. Саме такий був заповіт нашого земляка. Тож робімо усе, щоб виконати його.

За інформацією Звенигородської райдержадміністрації

 

Автор статті