7 мільярдів гривень податків – річний внесок Черкащини до зведеного бюджету

77Понад 7 млрд грн податків і зборів надійде до зведеного бюджету від Черкаської області за розрахунками фіскальної служби. Це на 500 млн грн більше в порівнянні з минулим роком. На сьогодні вже є 6,4 млрд грн, інформують в ГУ ДФС у Черкаській області.

Очікуваний збір до загального фонду державного бюджету за рік – 3,2 млрд грн. До місцевих бюджетів надійде 4 млрд грн, тоді як за 2015 рік місцеві бюджети отримали у 1,5 раза менше – 2,7 млрд грн. Також очікується 2,5 млрд грн. єдиного соціального внеску, поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

Він відмітив, що на сьогодні зібрано третій мільярд гривень податків до державного бюджету.

– Стабільне зростання надходжень до бюджетів за рахунок добровільної сплати податків і зборів та динамічний розивток бізнесу в регіоні є підтвердженням ефективності нашої роботи, – заявив начальник головного управління фіскальної служби.

Відзначимо, сьогодні в області на обліку в ДФС перебуває 28 048 платників – юридичних осіб, 52 668 фізичних осіб-підприємців та 89 434 платників єдиного внеску. Цього року зареєструвались і розпочали свою діяльність  6 тисяч підприємців та дві тисячі юридичних осіб, а припинені лише п’ять тисяч, 4 600 з яких ФОП. Тоді як у 2015 році зареєтрувались 6,3 тис. суб’єктів господарювання та  припинено  6,6 тисяч.

Автор статті