Освітяни Черкащини підбили підсумки та окреслили плани на наступний рік

26 грудня в Черкаському обласному Будинку вчителя відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки ОДА.

Захід відбувся за участі директора Департаменту освіти і науки ОДА Валерія Данилевського, заступника директора Оксани Сімушіної, голови обкому Профспілки працівників освіти і науки України Ольги Жалдак, ректора КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталії Чепурної, керівників органів управління освітою та профспілкових організацій.

Розпочав роботу засідання колегії директор Департаменту освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.

За традицією на колегії підбили підсумки та вручили дипломи переможцям обласних спортивно-масових заходів у 2019 році.

Про стан кадрової політики у закладах освіти області доповіла заступник начальника відділу – юрисконсульт відділу економічної діяльності та організації роботи Департаменту управління вищої, професійної (професійно-технічної) освіти Департаменту Ірина Зажирко. Долучилися до обговорення означеного питання начальники відділу освіти Золотоніської та Маньківської райдержадміністрацій Валентина Денисенко  і Юрій Безверхий.

Начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи управління дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти Департаменту Тетяна Шевченко зупинилася на питанні забезпечення соціалізації дітей з особливими освітніми потребами, які є вихованцями інтернатних закладів освіти, в суспільство.

З ходом звітно-виборної кампанії в організаційних ланках обласної організації Профспілки присутніх ознайомила завідувач відділом з соціальних питань та організаційної роботи обкому Профспілки працівників освіти і науки України Галина Шевчик.

План роботи Департаменту освіти і науки ОДА на 2020 рік до відома учасників засідання довела Оксана Сімушіна.

На завершення заходу директор Департаменту освіти і науки ОДА Валерій Данилевський підсумував результати засідання, означив здобутки освітян за рік, що минає, та сформулював завдання на наступний рік.

Подарунком для присутніх став виступ народного гурту «Хрещатик» обласного Будинку вчителя, який привітав освітян з прийдешніми новорічними святами.

За інформацією Департаменту освіти і науки ОДА

Автор статті