453 роботодавці Черкащини підвищили зарплату працівникам

pEu2562Ztio2-5760В управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про поточні результати роботи з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів та висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати.

Так, в результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади підвищили рівень оплати праці 275 роботодавців – юридичних осіб та  178 фізичних осіб – підприємців. Внаслідок місцеві бюджети отримали додаткових 671,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Також звітного періоду за участі фіскальної служби області робітники отримали 4 млн 367,6 тис. грн заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 824,8 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками три підприємства державної форми власності з часткою державного майна понад 50 % на загальну суму 422,4 тис. грн.

За чотири місяці цього року виявлено 631 робітника, які працювали без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 2 млн 934 тис. грн доходів, в результаті донараховано 528,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 44 тис. грн військового збору та 645,5 тис. грн єдиного внеску. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 11,7 тис. грн податків, 32 черкащанина, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність.

Перевірками, проведеними у січні – квітні з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб донараховано 1 млн 558,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 371 тис. грн ПДФО.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті