29.01.2015 – Оголошення орендодавця – РВ ФДМУ по Черкаській області про намір передати в оренду об’єкти державного майна, щодо яких надійшли заяви

Пропонується частина приміщення на четвертому поверсі адмінбудівлі площею 4,0 м² за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205. Мета використання – розміщення складу.

Пропонується приміщення на першому поверсі №104 та частина приміщень загального користування будівлі площею 28,7 м² за адресою: Черкаська обл., м. Жашків, вул. Миру, 2. Мета використання – розміщення офісних приміщень та використання площ спільного користування.

Оголошення про намір передати в оренду зазначені об’єкти опубліковано у газеті "Відомості приватизації" від 28 січня 2015 р. № 4 (853). Заяви про оренду кожного із зазначених об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, кімн. 307, РВ ФДМУ по Черкаській області.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

За консультаціями звертатись за телефонами (0472)37-34-48, 37-30-01.