27.02.2015 – Оголошення орендодавця – РВ ФДМУ по Черкаській області про намір передати в оренду об’єкти державного майна, щодо яких надійшли заяви

Пропонується частина приміщень підвалу чотириповерхової цегляної будівлі площею 79,86 м? за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська,120/1. Мета використання – виробництво виробів з паперу та картону.

Пропонується приміщення на першому поверсі (кімн. 102) адмінбудівлі площею 38,86 м? за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 39. Мета використання – розміщення поліграфічного виробництва, офісного приміщення та використання площ спільного користування.

Оголошення про намір передати в оренду зазначений об’єкт опубліковано у газеті “Відомості приватизації” від 25 лютого 2015 р. № 8 (857). Заяви про оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: (бул. Шевченка, 205, кімн. 307, м. Черкаси), РВ ФДМУ по Черкаській області.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

За консультаціями звертатись за телефонами (0472)37-34-48, 37-30-01.