25 років кропіткої роботи для понад 400 тисяч пенсіонерів області

???????????????????????????????

25-річний ювілей відзначили фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

– Уже чверть століття із турботою про людей органи Фонду області проводять наполегливу роботу щодо стабільного пенсійного забезпечення кожного громадянина, котрий має право на пенсію, – зазначила керівниця Головного управління Пенсійного фонду в області Світлана Зінник. – А це понад 420 тисяч пенсіонерів, зокрема 16 тисяч пенсіонерів силових міністерств і відомств. Потреба в коштах на виплату пенсій цьогоріч склала понад 7 млрд грн. І не зважаючи на складність нинішньої соціально-економічної ситуації в державі, органи Пенсійного фонду жодного разу не порушили своєчасність та терміни виплати пенсії.

???????????????????????????????

«За останні роки зміни, які відбуваються в нашій країні, диктують їх і  в повноваженнях Пенсійного фонду, – сказала пані Світлана. – Сьогодні ми фінансуємо пенсії 6200 переселенцям, призначаємо та виплачуємо пенсії сім’ям загиблих учасників АТО, захисникам державної цілісності України, військовослужбовцям-інвалідам».

???????????????????????????????

Тож максимально наблизити послуги до людини, а ще удосконалити внутрішньо-адміністративну структуру Пенсійного фонду. Саме таку мету вбачає Світлана Миколаївна в роботі працівників структури.

– Колектив Управління Пенсійного фонду в області, по праву можна вважати взірцем для багатьох інших колективів, як в органах виконавчої влади, так і місцевого самоврядування, – звернувся з вітальним словом до присутніх заступник голови ОДА Віталій Коваль. – І мабуть, та кропітка й наполеглива праця, яку ви здійснюєте для значної частини громадян, зокрема  й переселенців, військових, демонструє вдалі результати роботи.

Голова обласної ради Олександр Вельбівець також долучився до вітальних слів, зазначивши, що на сьогодні Пенсійний фонд України – одна із найбільш потужних та розвинених інституцій в державі, що вирішує і реалізовує найскладніші завдання пенсійного забезпечення українців.

Фахівців Пенсійного фонду, зокрема й ветеранів, нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, подяками Мінсоцполітики та іншими відзнаками.

Довідково:

Для вирішення питань пенсійного забезпечення 21 грудня 1990 року Постановою Ради Міністрів УРСР, Ради Федерації Профспілок України № 380 створено Українське республіканське відділення Пенсійного фонду СРСР, від якого веде свою історію Пенсійний фонд України.

У червні 1994 року в Черкаській області почали працювати 4 міські відділи, 2 районні в м. Черкаси та 20 районних відділів Пенсійного фонду України.

Автор статті