23.03.2015 – Оголошення про проведення конкурсу

Оголошується подання документів для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Черкаській області. Для оцінки та відбору регіональній комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку надається пакет наступних документів (відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04 липня 2012 року № 656 “Питання державного фонду регіонального розвитку”):

1.Заява для участі в конкурсному відборі (додаток 1 постанови)

2.Перелік інвестиційних програм (проектів)

На кожний проект надається:

а. Копії рішень, що підтверджують наявність затвердженої в установленому порядку проектної документації на об’єкти будівництва та реконструкції, або інформація про стан її підготовки.

б. Стислий опис інвестиційної програми (проекту)

в. Розрахунки економічної та соціальної ефективності реалізації інвестиційної програми (проекту).

г. Висновок державної експертизи з енергозбереження.

д.Звіт заявника про стан фінансування та освоєння коштів (виконання робіт) для реалізаці їінвестиційної програми (проекту) на момент подання заяви.

е. Фотофіксація об’єкту.

Документи необхідно надавати Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації в термін до 03 квітня 2015 року, кімнати 232; 241.

Телефони для довідок : 37-22-69 Хмейдан С.С., 37-31-91 Заболотня О.А.

Нагадуємо, що  до 3 квітня 2015 року продовжується конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися  у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Проекти мають відповідати пріоритетам визначеним Стратегією розвитку області  до 2020 року та її стратегічним завданням,  підтримувати добровільні об’єднання територіальних громад та сприяти їх співробітництву,  мати високу ступінь будівельної готовності та затверджену  в установленому порядку проектно-кошторисну документацію.

Документи необхідно надавати Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Більш детальна  інформація розміщена на головній сторінці офіційного веб-сайту обласної державної адміністрації, а також у рубриці „Конкурси, тендери“.

Телефони для довідок: 37-22-69, 37-31-91.