18.03.2015 – Регіональне відділення ФДМУ по Черкаській області пропонує об’єкти державної та комунальної власності для продажу на аукціонах

Регіональне відділення ФДМУ по Черкаській області пропонує об’єкти державної та комунальної власності для продажу на аукціонах, проведення яких заплановано на 3 квітня 2015 року об 11.00

Адміністративна будівля з підвалом, що перебуває на балансі КП «Управління по експлуатації будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності».

Адреса: 18000, м. Черкаси, вул. Дахнівська, 50.

Відомості про об’єкт: двоповерхова цегляна будівля з підвалом загальною площею 680,8 м² (літ. К-1 на схематичному плані) висотою 7,8 м, яка зблокована з цегляною двоповерховою будівлею (літ. К-2 на схематичному плані). Інженерне забезпечення: опалення водяне від котельні Сільгосптехніки (на даний час відключене); водопостачання від водонапірної вежі (відключене); каналізація (міські мережі); електропостачання, силовий струм від міських мереж. Територія навколо об’єкта впорядкована асфальтобетонним покриттям, є місце паркування автомобільного транспорту. Будівля розташована на території колишньої Сільгосптехніки. Рік забудови – 1979. Фізичний знос – 30 %.

Відомості про земельну ділянку: землю надано в постійне користування Черкаському обласному виробничо-технічному центру стандартизації, метрології і якості продукції (державний акт на право постійного користування землею І-ЧР № 003025).

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 1 184 040,00 грн.

Частина виробничих приміщень колишнього Городищенського поліграфічного підприємства.

Адреса: 19500, Черкаська обл., м. Городище, провул. Глинки, 2/1.

Відомості про об’єкт: нежитлові приміщення в триповерховій адміністративній будівлі загальною площею 665,6 м², у т. ч.: 1-й поверх – 141,2 м², 2-й поверх – 392,8 м², 3-й поверх – 69,8 м², підвал – 61,8 м². Висота приміщень – 3,5 м. Фундамент та перекриття залізобетонні. Стіни та перегородки цегляні (штукатурка, покраска). Стеля – бетонні плити (штукатурка, побілка). Підлога та вікна дерев’яні. Двері дерев’яні та металеві. Інженерні мережі: електроосвітлення, водопостачання, каналізація. Стан опорядження незадовільний. Технічний стан об’єкта оцінки задовільний, загальний фізичний знос становить 35,4 %. Приміщення не експлуатуються.

Відомості про земельну ділянку: земельна ділянка окремо не виділена.

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 279 986,40 грн.

Продаж на аукціоні під розбирання об’єкта незавершеного будівництва – незавершене будівництво валяльно-повстяної фабрики

Адреса: 18030, м. Черкаси, вул. Зелінського, 18.

Відомості про об’єкт: об’єкт незавершеного будівництва (ОНБ) складається з головного виробничого корпусу з підвалом, підсобно-виробничого корпусу, складу пально-мастильних матеріалів, резервуарів та очисних споруд. ОНБ являє собою збірні каркасні залізобетонні конструкції, частина яких перебуває в зруйнованому стані. Фундаменти пальові, перегородки цегляні. У зв’язку з відсутністю консервації будівництва окремі елементи ОНБ зазнали руйнувань та зносу. На території будівельного майданчика знаходяться зруйновані частини залізобетонних конструкцій корпусу. Будівельно-монтажні роботи виконувалися з 1991 р. до 1997 р.

Відомості про земельну ділянку: площа земельної ділянки – 24 691,0 м². Цільове призначення: землі промисловості. Кадастровий номер 7110136400:03:007:0013.

Початкова ціна об’єкта приватизації з урахуванням ПДВ – 533 904,00 грн.

Кінцевий термін прийняття заяв – 30 березня 2015 року.

Служба з організації та проведення аукціонів: РВ ФДМУ по Черкаській області, адреса: 18000, м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, кімн. 420, час роботи – з 9.00 до 18.00, крім вихідних. Додаткову інформацію про об’єкти, умови проведення аукціонів та експлуатацію об’єктів можна отримати за тел. (0472) 37-26-61 та в газеті «Відомості приватизації від 11.03.2015 р. № 10 (859).