1,7 млн грн. грантової допомоги отримала Лисянська ЦРЛ

12729143_459331714277406_1490487171058076085_nМинулого тижня в Києві у рамках реалізації програми безвідплатної фінансової допомоги «Кусаноне» Уряду Японії за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Сумі Шігекі  підписали грантову угоду щодо реалізації проекту «Покращення надання медичних послуг шляхом закупівлі медичного обладнання в Лисянську центральну районну лікарню». Проект передбачає придбання для місцевої районної лікарні гематологічного аналізатору, апарату ультразвукової діагностики та дихального апарату для новонароджених загальною вартістю 1 млн 700 тис. грн., повідомляють в Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

Зважаючи на те, що нині однією із основних проблем районних лікарень є застаріле обладнання, яке суттєво впливає на якісне надання медичних послуг населенню, така грантова допомога надзвичайно необхідна. Саме завдяки підтримці Посольства та Уряду Японії громади області не тільки розуміють, а й мають можливість особисто відчути ефективність реалізованих грантових проектів.

Нагадаємо, що Черкащина не вперше отримує грантову допомогу у рамках програми «Кусаноне». Так, раніше Звенигородська та Черкаська центральні районні лікарні отримали медичне обладнання на понад 1 млн 500 тис. грн.

Автор статті