12 серпня на Черкащині відкриють сезон полювання на пернату дичину

DSC_1129Днями відбулася нарада з користувачами мисливських угідь Черкащини та мисливствознавцями. Управління лісового та мисливського господарства представляв головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка, від Держекоінспекції у Черкаській області був присутній Сергій Дишлюк.

 

Головне питання, яке розглянули на початку засідання, ­– визначення дати відкриття сезону полювання. Одностайно було прийнято рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину 12 серпня.

Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка зупинився на питанні виявлення спалаху африканської чуми свиней у Чонобаївському районі (с. Велика Бурімка, національний природний парк “Нижньосульський”)  та наголосив на  необхідності прийняття дієвих заходів для недопущення подальшого поширення АЧС.DSC_1137

 

Обговорили на нараді збільшення сум відшкодування за незаконне добування диких тварин згідно наказу Мінагрополітики та Мінприроди  від 19.06.2017 №301/222 “Про затвердження Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)“. Загалом такси за незаконне добування розраховані з урахуванням індексу інфляції та в середньому збільшилися в 4 рази по всіх видах тварин.

За інформацією Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

Автор статті