109 працівників фіскальної служби області притягнули до дисциплінарної відповідальності

дфс

У результаті проведених від початку року 158 службових розслідувань і перевірок керівництву державних податкових інспекцій області внесено 114 подання для вжиття заходів реагування стосовно підлеглих працівників. 109 працівників фіскальної служби області притягнуто до дисциплінарної відповідальності, повідомляють у відділі власної безпеки при ГУ ДФС у Черкаській області.

За цей період з профілактичною метою проведено 901 захід з упередження корупційних правопорушень До органів прокуратури у січні – листопаді направлено 24 матеріали для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. За даними матеріалами відкрито 7 кримінальних проваджень щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних проступків. Відносно 3 працівників складено протоколи про вчинення корупційного правопорушення; 2 з них судом притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

Також було проведено 708 заходів з профілактики. Проведено 166 службових розслідувань і перевірок, за результатами яких внесено 55 подань для вжиття заходів реагування відносно працівників державних податкових інспекцій. 50 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 8 осіб звільнено з лав служби.

 

Автор статті