1068 роботодавців Черкаської області підвищили зарплату працівникам, ще 49 віддали зарплатні борги

images (1)В управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про результати роботи по підвищенню рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів та  результати контролю за сплатою податків із заробітної плати.

За сім місяців в результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади керівники 578 підприємств та 490 підприємців – фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 1010,6 тис грн податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа повідомляв, що внаслідок ефективної роботи з працедавцями по підвищенню останніми зарплати працівникам та виплати реальних заробітних плат із сплатою всіх податків, цього року середня заробітна плата по області зросла на 935 гривень порівняно з відповідним минулорічним показником та становить 4411 гривень. А середня зарплата у сільськогосподарській галузі відповідно зросла до 4451,6 грн.

За січень-липень проведено 48 перевірок з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб. Донараховано 4408,4 тис грн податку на доходи фізичних осіб. До бюджету надійшло 923,4 тис грн ПДФО.

Перевірками встановлено 7514 випадків використання роботодавцями праці найманих робітників без укладання трудових угод та без сплати податків, легалізовано 15999,6 тис грн доходів та донараховано 2399,9 тис грн податку на доходи фізичних осіб. Крім того, 176 черкащан, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації, залучено до державної реєстрації із сплатою 43,3 тис грн податків.

За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області

 

Автор статті