100-річний ювілей відсвяткував пенсіонер держбезпеки

IMG_080110 вересня 2015 року свій 100-річний ювілей святкує житель Черкащини Павлов Олександр Павлович. Привітати ювіляра з цією поважною датою завітали представники Черкаської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України в Черкаській області. Ювіляру вручили цінні подарунки та квіти, нагородили відзнакою Президента України, медаллю «70 років визволення України від фашистських загарбників». Тимчасово виконуючий обов’язки очільника Управління Олег Кравченко побажав міцного здоров’я і наголосив, що своєю силою духу та витримкою Олександр Павлович подає приклад нескореності та стійкості молодим офіцерам спецслужби.

Олександр Павлов, ветеран Другої світової війни, протягом воєнних років ніс службу у військово-повітряних силах Північного флоту, отримав медалі «За бойові заслуги», «За перемогу над Німеччиною». З початку заснування Черкаської області, з 1954 року, став офіцером органів держбезпеки.

Нині, тримається бадьоро, адже поруч завжди його рідні люди: донька та онуки, радіє і успіхам 4-х правнуків. У своє сторіччя Олександр Павлов зауважив, що тільки віра у краще дає людині сили побороти всі перепитії, а за 100 років їх було чимало.

 

Прес-група УСБ України в Черкаській області

Автор статті