03.10.2014 – Інформація про результати роботи регіонального відділення ФДМУ по Черкаській області

За результатами роботи регіонального відділення ФДМУ по Черкаській області фактично сумарним заліком з початку року станом на 01.10.2014 року від управлінських рішень щодо приватизації та оренди державного майна в області отримано 18,82 млн. грн., в тому числі: від приватизації державного майна – 1,37 млн. грн., від оренди державного майна – 17,45 млн. грн. Від приватизації обласного комунального майна, продаж якого регіональне відділення проводило за делегованими повноваженнями, надійшло 495,1 тис.грн. Здійснено приватизацію 8 об’єктів державної власності (5 об’єктів групи А (4 – приміщення та окремо розташовані будівлі, 1–єдиний майновий комплекс),  2 – групи Е та 1 об’єкт групи Ж), 2 об’єктів групи А обласної комунальної власності, та про продаж 14 об’єктів повідомили органи місцевого самоврядування.

З початку року укладено 78 договорів оренди державного майна. Загалом по Черкаській області діє 716  договорів оренди, з них по 704 – орендодавцем виступає регіональне відділення.